Hotel Farma Vysoká, Chrastava

Vysoká 9, Chrastava, 46331
od 1.100 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 700m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Svou polohou a kapacitou je farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků venkova, přírody a také koňské turistiky. Ideální pro pořádání svateb, firemních akcí, festivalů či zkrátka odpočinkové dovolené pro celou rodinu. Nabízíme vyjížďky do okolí, tak izolovaného od civilizace, že zapomenete, kde vlastně jste. Otevírající se obzory poskytují výhled na tři různá pohoří, Ještědské, Jizerské a Lužické, pár kilometrů od německých a polských hranic.

 

Další informace

Masivní dubový nábytek, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize, dvd., 2. poschoďová restaurace s krby, 2 bary, 2 letní terasy, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost.

Ceny

Cena za sál
3.000 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
3.800 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.100 Kč
Plná penze
350 Kč
Polopenze
190 Kč
Přistýlka
700 Kč

Snídaně v ceně


Vedlejší sezona od 1. 11. do 31. 4. Poplatek za psa za jednu noc je 350 Kč, za více nocí je poplatek za psa 150 Kč.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
40
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
7

Vybavení pokojů

Klimatizace
Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé. Náš jídelníček nabízí mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně, obzvláště pak indické speciality. Nabízíme tématické víkendy se stylovou hudbou až do noci, jako napříklas Sushi víkend, Country víkend a mnoho dalších.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Firemní večírky, oslavy narozenin, třídní srazy... K dispozici nabízíme prostory naší horní restaurace pro uzavřenou společnost o kapacitě 65 lidí s kompletní obsluhou, pestrým jídelníčkem, prostorem pro kapelu, barem a kuřáckým salónkem. Svatební hostiny.... Nabízíme kompletní uspořádání svatebního dne v krásném prostředí mezi koňmi, s možností samotného obřadu přímo na pastvinách, či po domluvě v kostele Sv. Vavřince v Chrastavě hned pod kopcem, či přímo v našem salónku. Vaše hosty ubytujeme v hotelu a vám připravíme svatební apartmán. Celková možná kapacita pro ubytování svatebních hostů je cca 40 osob. Kurzy, soustředění, školení... Nabízíme též školící místnost o kapacitě 50 míst k sezení pro pořádání firemních školení, jazykových kurzů, sportovních soustředění, atd...

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golfový trenažér
Horolezectví
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Létání
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti osady Vysoká, spadající pod město Chrastava, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Cesta do Liberce autem trvá cca 12 min. Vysoká je svou unikátní polohou právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Z jejích luk se nám jako na dlani otvírá rozhled na tři různá pohoří, Ještědské, Lužické a Jizerské, uzavírající horizont smrkovými lesy ze severní strany.

Mapa

Centrum 700m
Autobus 1km
Vlak 1.5km
Velká mapa