Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Jítrava, Rynoltice

Jítrava 70, Rynoltice, 46353
od 1.390 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte v malebné vesničce Jítrava, kde můžete nechat čas jen tak plynout a vychutnat si vše, co Jítravský Dvorec nabízí - ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu Jítrava, špičkovou gastronomii v restauraci U Podkovy, ubytování v penzionu Ve Dvorci, stylovou pivnici Ve Dvorci a nově otevřený jezdecký areál.

V Jítravském Dvorci tvoříme od r. 2010 jedinečný koncept propojení ubytovacích služeb, sportovního vyžití, skvělého jídla a jezdectví, který nemá v České republice obdoby. Jsme pyšní na služby, které poskytujeme a budeme rádi, budete-li se u nás cítit jako v bavlnce, ať již přijedete odpočívat, poznávat krásy okolní přírody, nebo nám svěříte důvěru při organizaci Vašich malých či velkých oslav.

Další informace

V konceptu Jítravský Dvorec máte na výběr ze dvou druhů ubytování a to Apartmán – Hotel Jítrava a penzion v Pivnici ve Dvorci, které se nacházejí zhruba 700 metrů od sebe. Apartmán - Hotel Jítrava nabízí příjemné ubytování v Libereckém kraji v obci Jítrava. Hotel je jedinečný a odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách. Komfortní pokoje apartmánového typu vysoce převyšují ubytovací standard v tomto regionu. Pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny klimatizací, stylovým dřevěným nábytkem a voní čistotou Lužických hor.

Penzion v Pivnici nabízí ubytování v útulných pokojích s krásným výhledem do okolí. Pokoje jsou zařízeny jednoduše a vkusně. Místo je svou polohou ideální pro turistické i cyklovýlety do okolí. Hotel i penzion zcela zapadají do zdejší krajiny, jsou vystavěny v lužickém stylu a dýchne zde na vás vzpomínka na Lužické Srby. Hledáte-li odpočinek a příjemné ubytování, Lužické hory a Jítravský Dvorec jsou perfektní volbou.

Ceny

Apartmán
2.790 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.390 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.690 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.390 Kč
Polopenze
185 Kč
Snídaně
155 Kč
Třílůžkový pokoj
2.040 Kč

Snídaně v ceně


Jsou zde uvedeny sezónní ceny. Cena za apartmán je platná pro kategorii Extra a pro 2 osoby.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace
Masáže
Nekuřácké pokoje
Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Parkoviště uzavřené
Pronájem kol
Rodinné pokoje
Sauna
Služba praní
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Venkovní ohniště / gril
Wellness služby
Bezbariérový přístup
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Výtah
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Úschovna zavazadel

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů
20

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace
Kuchyňka
Lednička
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
Videopřehrávač

Restaurace

Příjemná restaurace Apartmán – Hotelu Jítrava se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko od Liberce. Hlavní odlišností a specialitou restaurace je nadstandardní kvalita jídel. Dále pak výborná vína s možností řízené degustace, originální interiér v lužickém stylu, romantická terasa s příjemným venkovním posezením a krásným výhledem na Lužické hory. K dispozici je také altán, kde si můžete po jídle odpočinout. Navštivte nás v Libereckém kraji - v srdci Lužických hor.

Náš kuchařský tým vytváří jedinečné gurmánské zážitky inspirované trendy české, ale i světové kuchyně v moderním pojetí. Naší devízou je příprava pokrmů z vlastního hovězího a jehněčího bio chovu a z okolní honitby Zdislava-Krásná louka. V naší kuchyni mají místo pouze čerstvé suroviny od lokálních pěstitelů a zemědělců, bylinky z naší zahrádky a jítravských lesů, fantazie a cit pro detail. Chceme se neustále zlepšovat a kromě perfektního kuchařského umění zapojujeme i cit pro detail, párování s kvalitními českými i světovými víny a vysokou úroveň servisu. Restaurace U Podkovy se pravidelně účastní kuchařských show, soutěží a umisťuje se v předních žebříčcích.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Půjčovna kol
Tenisový kurt

Mapa

Autobus 200m
Velká mapa