Pension U Martina, Liberec

Hodkovická 21/6, Liberec, 46006
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension U Martina v Liberci leží uprostřed atraktivní turistické a sportovní lokality v městské čtvrti Rochlice a nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce. Nachází se asi 1 km od dálnice, odbočka na Ještěd nebo Jablonec nad Nisou. Je vzdálen 2,5 km od centra města, 2 km od zábavného centra BABYLON s aquaparkem a Tipsport arény, 2,5 km od vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a botanické zahrady, od lyžařských středisek Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný autobusovými linkami č. 13, 24 a 26, zastávka “ ROCHLICE ”.

Další informace

Pension nabízí standardní ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích, ve dvou suite (ložnice+obývací pokoj) a apartmánu se čtyřmi ložnicemi pro 76 osob. V případě volné kapacity je možné ubytovat na pokoji i méně osob, než je počet lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, dvoupokojové suite ledničkou. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek. Součástí pensionu je restaurace, která má denní bar se salonkem a sálem (včetně tanečního parketu) o celkové kapacitě 80 míst. V objektu pensionu je pivnice se samostatným vchodem ve stylu selské jizby pro 54 osob. Všechny provozovny poskytují ubytovaným hostům celodenní stravování do 22.00 hodin, v pátek a v sobotu do 23.00 hodin. Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní kuchyně a výrobky vlastní pizzerie. V letních měsících je zajišťováno servírování jídel i na zastřešené terase.

Ceny

Cena za parkování (auto)
parkoviště
Cena za parkování (moto)
parkoviště
Cena za sál
500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
600 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.600 Kč
Polopenze
260 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
150 Kč
Třílůžkový pokoj
1.000 Kč

Služby

Garáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
64
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
5
Kapacita restaurace
54
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
10

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naší hlavní prioritou je Vaše spokojenost. Proto Vám náš personál nabízí jen ta nejlepší jídla a nápoje. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace a příznivé ceny. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Pension – restaurant nabízí celodenní stravování a zajištění různých rodiných oslav a firemních akcí. Sál restaurace umožňuje zajistit jakoukoli hostinu s živou nebo reprodukovanou hudbou. Pivnice je vybavena kulečníky, billiárem a šipkami. Zahradní restaurace umožňuje servírování jídel i při deštivém počasí a pro děti je zde malé pískoviště s hračkami. Sklepbar nabízí stolní fotbalek a malou hudební arénu. Hostům je dále k dispozici parkování zdarma na vlastním parkovišti pro 10 aut a 2 placená garážová stání. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pension – restaurant nabízí zajištění svatebních, či smutečních hostin, promocí, srazů spolužáků, rodinných oslav a přátelských setkání, rautů, konferencí, kurzů, předváděcích a prodejních akcí, a v neposlední řadě firemních presentací a kongresů s využitím videoprojektoru a velkoplošné projekce s možností připojení na výpočetní techniku,tato služba je za poplatek.Pronájem sálu činí 500,-/hodinu. Sál restaurace umožňuje zajistit jakoukoli hostinu s živou nebo reprodukovanou hudbou, nebo využití pro stolní tenis. Pivnice je vybavena kulečníkem, biliárem, šipkovým automatem a stolním fotbalem. Děti mohou využívat malé pískoviště s hračkami v zahradní restauraci

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Pension leží 150 m od Poštovního náměstí a asi 1 km od odbočky z dálnice na Ještěd. Je vzdálen 1 km od Tipsport arény, 2 km od zábavného centra Babylon, 2,5 km od centra města, vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a Botanické zahrady, od lyžařských středisek Vesec 2 km, Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný autobusovými linkami. Jako cíle na výlety doporučujeme Obří sud Javorník, zámek Sychrov, zámek Frýdlant, lázně Bedřichovka a především dominantu Liberce vrchol Ještědu.

Mapa

Centrum 2.5km
Autobus 50m
Vlak 10m
Velká mapa