Penzion Kristýna, Hrádek nad Nisou

Žitavská 745, 46334
od 80 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů. Na své si zde přijdou i rybáři.

Další informace

Celý areál je ukryt v krásném prostředí mladého lesa v těsné blízkosti vodní plochy. Naleznete zde podmínky pro koupání, surfování i provozování dalších vodních sportů. Na své si zde přijdou i rybáři. Děti zde mají dostatek místa ke svým hrám. Pro dospělé nebude těžké dětem připravit pestrý program ani v případě zhoršeného počasí. Okolí nabízí dostatek příležitostí k výletům od těch do hlubin Lužických hor, přes návštěvy zámků až k výletům do měst. Nedaleký Liberec pak nabízí svá zábavní i obchodní centra. Konají se zde sportovní akce (pravidelný turnaj v plážovém volejbale, soutěže potápěčů, kynologů, akce jachetního oddílu), setkání podnikatelů či jiných zájmových skupin, pořádají se zde různá školení.

Penzion nabízí nekuřáckou restauraci, salonek s barem, zastřešené ohniště, tenisový kurt, .... Můžete se ubytovat ve třinácti tří a čtyřlůžkových pokojích. Ubytovaní mohou využít malou kuchyňku vybavenou sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím.

Kapacita penzionu je až 49 lůžek. V měsících červenec a srpen jsou převážně týdenní turnusy od soboty do soboty. V ostatních měsících jsou termíny podle vašich potřeb. Pokoje se předávají uklizené v den odjezdu do 10ti hodin. Kauce 500,-Kč na pokoj se platí při příjezdu do areálu a je vrácena v den odjezdu při řádném předání pokoje pracovníku recepce penzionu. Parkovat automobil můžete přímo u penzionu.

V rekreačním areálu jsou k dispozici 3 budovy se sociálním zařízením včetně WC a sprchy pro postižené. Sprchové automaty fungují na žetony které lze zakoupit za 10Kč za kus na recepci. K přípravě jídla a mytí nádobí slouží kuchyňka jejíž výbavou jsou dva elektrické vařiče, dva dřezy s teplou vodou a zásuvky na el. proud. Součástí areálu je půjčovna sportovních potřeb která také zajišťuje cyklistům úschovu kol. V měsících červenec a srpen je otevřený obchůdek s potravinami a smíšeným zbožím. V případě potřeby poskytujeme služby v oblasti přepravy osob dodávkovým automobilem. V části areálu je možnost připojení k WIFI internetu.

Ceny

Cena za osobu
250 Kč
Cena za stan
80 Kč
Domácí mazlíček
65 Kč

Cena mimo hlavní sezony PENZIONU – od 1.9. do 31.5. Cena za chatu: 450,-Kč/noc

Služby

Připojení k internetu
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
253

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero

Mapa

Velká mapa