Penzion SPORTTURIA, Rynoltice

Polesí 59, Rynoltice, 46353
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích, sprcha a WC. Penzion je vhodný pro relaxaci, turistiku, cykloturistiku, výlety, dovolenou s dětmi. V krásném prostředí Lužických hor, parkování zajištěno. Dobrá česká domácí kuchyně.

Další informace

Penzion, který se nachází v údolí, mezi hlubokými lesy, v chráněné krajinné oblasti Lužické hory, v malebné vesničce Polesí u Rynoltic, nabízí v 9 pokojích celkem 30 kvalitních lůžek ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích s další možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím, předsíní se šatnou, trezorovou skříňkou, koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem. S příznivými cenami se Penzion SPORTTURIA právem řadí k vyššímu standardu našeho regionu.

Velký oplocený pozemek má dostatek parkovacích ploch, příjemnou zahradu s možností aktivního odpočinku a sluněním. 

Pro Vaše děti máme v areálu k dispozici dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a dalšími zajímavostmi, včetně pískoviště.

150 metrů od penzionu je v létě k dispozici přírodní koupaliště, které pak v zimních měsících slouží jako přírodní ledová plocha k úžasnému bruslení, a také volejbalové hřiště.

V našem penzionu najdete vše, co potřebujete k odpočinku od každodenního stresu. Pohodlí, klid, soukromí, čistý lesní vzduch a perfektní služby. K dispozici je například sauna, místnost pro úschovu Vašich lyží nebo kol.

Naše zahradní restaurace s letní terasou nabízí příjemné posezení, vhodná je také k uspořádání venkovních oslav, spojených s grilováním, rožněním, či táborovým ohněm. Za malý příplatek jsou též vítáni i Vaši domácí miláčkové.


Ceny

Cena za osobu
480 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Zahrada
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Ve stylové restauraci penzionu nabízíme výbornou českou kuchyni s možností celodenního stravování, kterou ocení každý znalec dobrého jídla a pití. Restaurace pro 35 osob a salónek pro 20 osob poskytuje příjemné posezení s rychlou a pozornou obsluhou, která se těší na Vaši návštěvu.

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Jezdectví, koně
Cyklostezky
Létání
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard

Okolí

Penzion je vzdálen 22 km od Liberce, 10 km od hraničního přechodu do Německa a Polska v Hrádku nad Nisou a 5 km od pěšího hraničního přechodu Petrovice-Lückendorf. Okolní vesničky a městečka zaujmou původní lidovou architekturou, typickou pro Lužické hory. Pouhých 6 km od Polesí se nachází zámek Lemberk a městečko Jablonné v Podještědí s barokním chrámem sv. Vavřince a Zdislavy. Přímo naproti penzionu se vypíná skalní rozhledna Havran, která podtrhuje romantiku této lokality.

Severozápadně od penzionu je rozsáhlý les, který nabízí ideální podmínky pro pěší turistiku, výlety na horských kolech, myslivost a houbaření. V zimních měsících jsou zde velmi pěkné běžkařské terény a dá se zde i dobře sáňkovat a bruslit. Poblíž Polesí je několik zajímavých skalních útvarů, vhodných pro vyspělé horolezce i začátečníky.

Mapa

Velká mapa